Прикажани се сите 3 резултати

Попуст!

Автоматски виткач за коса

Original price was: 1,590.00 ден.Current price is: 1,290.00 ден.

Автоматски виткач за коса

Шифра 8089

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com

Пегла и виткач за коса 3 во 1

650.00 ден

Пегла и виткач за коса 3 во 1

Шифра 3490

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                       info.mkmarket.mk@gmail.com