Попуст!

Автоматски виткач за коса

Original price was: 1,590.00 ден.Current price is: 1,290.00 ден.

Автоматски виткач за коса

Шифра 8089

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 8089 Ознаки:

Опис

Безжичен уред со моќен индукциски мотор кој создава совршени кадрици

Професионална керамичка подлога и турмалинска облога ја штити косата од оштетувања

Создавајте луксузни кадрици и бранови во секое време со само едно притискање на копчето

Само ставете прамен од косата во апаратот, притиснете на копчето и локната е готова

Направете си фризура без оштетување и мастење на косата

Две насоки на виткање на косата

Подесување на температурата од 150 до 200 степени

Време за виткање од 8 до 18 секунди

Вграден тајмер, прилагодлива температура, фукција за автоматско исклучување

Моќност 40 W

USB полнење – За околу 3 часа наполнете го апаратот и користете го наредните 40-60мин. во континуитет

Пречник на фигарото: 19 mm

Батерија: 5000mAh