Пегла и виткач за коса 3 во 1

650.00 ден

Пегла и виткач за коса 3 во 1

Шифра 3490

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3490 Ознаки:

Опис

Пегла за коса која со само едно притискање на копче се претвора во виткач за локни – кадрици

Специјална турмалинова плочка која не ја оштетува косата.

Максимална температура 200 степени

Моќност 35 W