Ротирачка четка за стилизирање на коса

1,690.00 ден

Ротирачка четка за стилизирање на коса

Шифра 4390

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4390 Ознаки:

Опис

Професионален автоматски виткач за коса, пегла за виткање, автоматска ротирачка четка за коса

Опис:

-Вградени нфрацрвени грејни елементи, брзо загревање, долг животен век и добра температурна стабилност.

-Извонредна керамичка плоча, мазна и сјајна, не ја оштетува косата.

-Брзо загревање за 60 секунди, кога ќе ја достигне саканата температура, можете да го ракувате.

-Термостатска технологија, до 210°C, ја штити вашата коса од прегревање.

-Ергономската рачка ви дава удобно искуство при користењето поради неговиот лесен дизајн.