Прикажани се сите 2 резултати

Безжичен фиксен термометар

1,250.00 ден

Безжичен фиксен термометар

Шифра 3243

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com
Попуст!

Дигитален безконтактен термометар – топломер

Original price was: 900.00 ден.Current price is: 590.00 ден.

Дигитален безконтактен термометар – топломер

Шифра 6020

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com