Прикажани се сите 2 резултати

Електричен бокал Scarlett 2l

540.00 ден

Електричен бокал Scarlett 2l

Шифра 4153

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com
Попуст!

Рачен миксер – Scarlett

Original price was: 650.00 ден.Current price is: 540.00 ден.

Рачен миксер – Scarlett

Шифра 4173

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com