Електричен бокал Scarlett 2l

540.00 ден

Електричен бокал Scarlett 2l

Шифра 4153

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија Ознаки:

Опис

Изработен од високо квалитетен нерѓосувачкичели

Ергономска рачка која не се загрева

Заштита од прегревање кога водата е на ниско ниво или воопшто нема вода

Моќност 1500 w

Капацитет 2l