Попуст!

Рачен миксер – Scarlett

Original price was: 650.00 ден.Current price is: 540.00 ден.

Рачен миксер – Scarlett

Шифра 4173

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4173 Ознаки:

Опис

Рачен миксер – Scarlett HE-133

Моќност 180 W

7 брзини

Додатоци за матење од нерѓосувачки челик

Ергономска рачка со која лесно се контролира миксерот