Прикажани се сите 2 резултати

Попуст!

Мултифункционален блендер 4500 W

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 1,990.00 ден.

Мултифункционален блендер 4500 W

Шифра 4186

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com

Робот – чистач за подови

1,490.00 ден

Робот – чистач за подови

Шифра 4383

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com