Робот – чистач за подови

1,490.00 ден

Робот – чистач за подови

Шифра 4383

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4383 Ознаки:

Опис

Ефикасен чистач за подови со компактни димензии од 32 x 7 cm.

Ниско ниво на бучавост, идеален за собирање на прашина, влакна, остатоци од храна на подот и сл.

Двете ротирачки четки ја насочуваат сета нечистотија кон вакум просторот кој ја собира внатре во роботот.

Лесно влегува под кревети, софи, под маси и столчиња за да ја собере нечистотијата

Може да се користи на сите типови на подови, ламинат, плочки, теписи и сл.