Попуст!

Мултифункционален блендер 4500 W

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 1,990.00 ден.

Мултифункционален блендер 4500 W

Шифра 4186

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4186 Ознаки:

Опис

Мултифункционален блендер за професионална употреба

Овој екстрактор ќе ви помогне да го извлечете најдоброто од овошјето и зеленчукот

Моќните сечила без никаков проблем ќе ги иситнат сите видови на јаткасти плодови, кафе во црно, коцки мраз, смрзнато овошје

Идеален за подготовка на сладолед

Моќност 4500 W

50000 вртежи во минута

Капацитет на садот 2 литри

Сечила од нерѓосувачки челик

Потенциометар со кој ја регулирате брзината на сечилата