Прикажани се сите 2 резултати

Радио врска – Токи Воки – Baofeng UV-5R

2,390.00 ден

Радио врска – Токи Воки – Baofeng UV-5R

Шифра 3795

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com