Прикажани се сите 2 резултати

Попуст!

Рачна преса за цедење овошје

Original price was: 870.00 ден.Current price is: 770.00 ден.

Рачна преса за цедење овошје

Шифра 3264

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com

Сад за миење на овошје

1,090.00 ден

Сад за миење на овошје

Шифра 4396

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                       info.mkmarket.mk@gmail.com