Попуст!

Рачна преса за цедење овошје

Original price was: 870.00 ден.Current price is: 770.00 ден.

Рачна преса за цедење овошје

Шифра 3264

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Изработена од алуминиум

Лесна за употреба и одржување

Рачката и цедалката се разделуваат за полесно чистење