Прикажани се сите 2 резултати

Рачна машина за мелење месо и зеленчук

690.00 ден2,390.00 ден

Рачни машини за мелење месо и зеленчук

Шифра 3175

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com