Прикажани се сите 2 резултати

УВ детектор за проверка на банкноти – AL-12

1,490.00 ден

УВ детектор за проверка на банкноти – AL-12

Шифра 4766

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com