УВ детектор за проверка на банкноти

690.00 ден

УВ детектор за проверка на банкноти

Шифра 3868

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3868 Ознаки:

Опис

Детектор за банкноти кој со помош на ултра-виолетова светлина за открива валидноста на парите.

Лесен за употреба

Моќност 4 W

Работи на 220 V