Прикажан е еден резултат

Радио врска – Токи Воки – Baofeng UV-82

2,190.00 ден

Радио врска – Токи Воки – Baofeng UV-82

Шифра 4509

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com