Прикажан е еден резултат

Ротирачка подлога за тортa – 28 cm

390.00 ден

Ротирачка подлога за тортa – 28 cm

Шифра 4612

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com