Прикажан е еден резултат

Избери варијанта This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Силиконска подлога за месење тесто

370.00 ден670.00 ден

Силиконска подлога за месење тесто

Шифра 4735

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com