Прикажан е еден резултат

Вакум кеси за вакумирање храна 25 x 17 cm – 10 парчиња

160.00 ден

Вакум кеси за вакумирање храна 25 x 17 cm – 10 парчиња

Шифра 4898

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com