Прикажан е еден резултат

Out of stock

Индукциско решо Tesla IC200B – 1500 W

1,690.00 ден

Индукциско решо Tesla IC200B – 1500 W

Шифра 4261

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com