Електрична машинка за цигари

920.00 ден

Електрична машинка за цигари

Шифра 4380

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4380 Ознаки:

Опис

Високо квалитетна машинка за правење цигари

Изработена од квалитетна пластика и нерѓосувачки челик.

Потребни се неколку секунди за полнење на цигарата

Вклучени додатоци за чистење на машинката.

Тутунот треба да е со влажност од 16-28 %

Димензии: 158 x 59 x 66 mm