Рачна машинка за правење цигари

1,690.00 ден

Рачна машинка за правење цигари

Шифра 4469

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4469 Ознаки:

Опис

Цврста и издржлива машинка за рачно правење на цигари

Има широка платформа со гумени ногари за стабилност

Подесива должина на цигарите, три нивоа

Алуминиумска рачка која со еден потег ја полни празната цигара со тутун