Електрична машинка за правење цигари C-81

1,990.00 ден

Електрична машинка за правење цигари C-81

Шифра 4833

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4833 Ознаки:

Опис

Со оваа електрична машинка за цигари можете да направите совршена цигара за неколку секунди. Оваа мала машина ќе ви помогне да заштедите многу пари.

Големина 16,2 x 12 x 9,5 cm, погодна за филтер од 8 мм.

Мала и лесна за користење, можете да ја носите секаде. Покрај тоа, механизмот е едноставен и лесен за ракување

Механизмот е изработен од нерѓосувачки челик. Површината на машината и додатоците се направени од високо квалитетна пластика која е сјајна и нема да рѓосува, што може да го продолжи работниот век на машината. Многу цврста и издржлива, цврста внатрешна конструкција за секојдневна употреба

Заштедете огромна сума пари.. Одличен подарок за вашиот татко, сопруг или пријател кој пуши.

Работи на 220V електрична енергија

Моќност 15 W

Видео: