Табакера со електрична запалка

640.00 ден

Табакера со електрична запалка

Шифра 3397

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3397 Ознаки:

Опис

Модерен и луксузен дизајн и екстра квалитет

Табакера со капацитет за 20 цигари

Вградена електро – импулсна запалка која работи на импулсно празнење.

Се полни преку усб кабел на било кој полнач за мобилен телефон.