Електрична машинка за цигари GR-12-02

950.00 ден

Електрична машинка за цигари GR-12-02

Шифра 3389

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 3389 Ознаки:

Опис

Електрична машинка за цигари изработена од квалитетна пластика и цевка за полнење од нерѓосувачки челик

Копче за одредување на затегнатоста на цигарата

Димензии:220 x 90 x 75 mm