Двојна електрична машинка за цигари

870.00 ден

Двојна електрична машинка за цигари

Шифра 3737

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3737 Ознаки:

Опис

Автоматско вбризгување на две цигари истовремено.
Совршени цигари за неколку секунди.
Прилагодлив прекинувач напред и назад.
Отстранлив сад за тутун го фаќа паднатиот дополнителен тутун, лесно се празни и чисти.
Потребни се 6-7 секунди за да се свитка цигара, многу ефикасна машина за цигари за домаќинство.
Уживајте во совршено домашните цигари и заштедете до 70% во трошоците во споредба.