Електрична машинка за цигари LD-2015

920.00 ден

Електрична машинка за цигари LD-2015

Шифра 3625

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 3625 Ознаки:

Опис

Електрична машинка за правење цигари изработена од квалитетна пластика и алуминиумска цевка за полнење

Потенциометар за брзина на полнење на цигарата со 5 брзини

Дијаметар на наполнета цигара 8 mm  и максимална должина од 84 mm

Моќност 12 W