УСБ електрична запалка

790.00 ден

УСБ електрична запалка

Шифра 3393

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Модерен дизајн и екстра квалитет

Електро – импулсна запалка која работи на импулсно празнење.

Се пали преку сензор на допир на предната страна.

Се полни преку усб кабел на било кој полнач за мобилен телефон.