Попуст!

Машина за шиење

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,590.00 ден.

Машина за шиење YASM 505-a

Шифра 4131

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

 

Категорија SKU: 4131 Ознака:

Опис

Многу едноствна за употреба, може да ја користат и почетници

Има вградено 12 шаблони за шиење

Има прилагодлива должина на бод и цик-цак шиење

Машината работи на 12 в напојување преку адаптер кој доаѓа во самото пакување, но може да се користи и само на батерии во случај да немате пристап до електрична енергија.

Изработена од високо квалитетна пластика и нерѓосувачки челик

Тежина 3.17 кг.

Напомена: Во пакувањето имате и тест крпа на која е тестирана исправноста на машината.