Тостер за лепчиња – Sokany

1,090.00 ден

Тостер за лепчиња – Sokany

Шифра 4181

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4181 Ознаки:

Опис

Тостер со кој може да испечете две парчиња леб истовремено.

Компактен апарат со прекрасен дизајн и минимална употреба на простор во вашата кујна.

Изработен од високо квалитетна пластика и внатрешност од нерѓосувачки челик

6 брзини на загревање

Моќност 700 W

Димензии: 23 x 13 x 10 cm

Тежина 600 gr.