HDTV дигитален ресивер за ТВ канали

1,290.00 ден

HDTV дигитален ресивер за ТВ канали

Шифра 3414

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Дигитален ресивер со помош на кој ќе ги гледате сите локални и национални дигитални ТВ канали.

УСБ порта за гледање на снимен материјал, слики, музика, филмови

Потребно е да се поврзе на внатрешна или надворешна антена.