Електрична четка за исправање на коса

790.00 ден

Електрична четка за исправање на коса

Шифра 3360

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Електрична четка со помош на која ќе ја исправите витканата коса

Има копчиња за подесување на температурата на четката

Моќност: 45 W

Тежина 360 gr.