Машина за мелење месо RAF R.3368 – 2500 W

2,590.00 ден

Машина за мелење месо RAF R.3368 – 2500 W

Шифра 4270

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4270 Ознаки:

Опис

Електрична машина за мелење месо RAF R.3368 2500 w

3 плочки за сечење со различен дијаметар на отвор за месо

Повеќе додатоци за правење колбаси

Моторот е високо квалитетен од 2500 W за лесно мелење на месо и правење на колбаси.

Лесна за инсталација, склопување и расклопување, лесна за чистење

Метален дел за лесно внесување на месо и пластини додатоци за притисок

Реверзибилна функција, старт и стоп на едно копче

Нелизгачка подлога

Димензии: 32 x 26 x 15 cm