Генератор на пареа RAF R.1267 – 800 W

870.00 ден

Генератор на пареа RAF R.1267 – 800 W

Шифра 4430

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4430 Ознаки:

Опис

Рачен генератор на пареа RAF R.1267 со четка за чистење и навлажнување на облека
Овој уред е едноставен и лесен за користење кој може лесно да ја испегла облеката направена од секаков вид ткаенина, завеси и постелнина, да помогне да се отстранат непријатните мириси од работите и да се исчистат тапациран мебел и теписи.

Генераторот на пареа ќе биде особено корисен за семејствата со деца, бидејќи може да се користи за лесно дезинфекција на играчките.

Практичен, компактен, мобилен, економичен рачен чистач на пареа RAF-1267 може да се земе со вас на секое патување, службено патување, патување или селска куќа.

Овој евтин мултифункционален уред целосно ќе ја промени вашата идеја за грижа за работите и вашиот дом и ќе го направи овој процес што е можно поедноставен и удобен!

Карактеристики:
Тип: генератор на пареа
Стил: рачен
Материјал: пластика
Моќност: 800 W
Напон: 220-240V
Волумен на резервоарот: 200 ml
Копче за вклучување/исклучување
Индикатор за подготвеност
Скала за индикатор за нивото на водата
Вертикално испарување на ткаенини
Големина: 21 см
Тежина: 0,5 кг
Должина на напојниот кабел: 1m