Кварцна греалка RAF R.1190 – 800W

790.00 ден

Кварцна греалка RAF R.1190 – 800W

Шифра 4478

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4478 Ознаки:

Опис

Кварцна греалка RAF со моќност од 800 W

Потенциометар со две нивоа на јачина на греење

Вградена рачка со која може да ја преместувате дури и кога е загреана греалката

Безбедносен прекинувач кој во случај на паѓање на греалката, автоматски ја исклучува да не би дошло до палење

Заштита од прегревање

Модерен дизајн кој се вкопува во секоја просторија

Наменета за простории до 20 м квадратни

Идеална за помали канцеларии, спална соба, бања, камп приколка и сл