Готвач на пареа на три нивоа RAF R.5238

2,490.00 ден

Електричен готвач на пареа на три нивоа RAF R.5238

Шифра 4438

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4438 Ознаки:

Опис

Овој мултифункционален уред за готвење има повеќе функции како готвење на пареа,  стерилизатор, машина за сушење на овошје и сл.

Може во ист момент да се готват три различни јадења истовремено

Потенциометар со кој ја подесувате температурата на пареата

Капацитет на садовите 4 + 4 + 4 литри

Моќност 1200 W

Лесен за чистење и одржување, деловите може да се перат во машина за миење садови