Рачен кафе – блендер RAF r.108

690.00 ден

Рачен кафе – блендер RAF r.108

Шифра 4485

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4485 Ознаки:

Опис

Електрична рачна маталка за кафе RAF r.108 – 45 W

Ергономска рачка со модерен дизајн изработена од квалитетна пластика и во која е вградена елекро мотор

Маталка изработена од нерѓосувачки челик

Пластичен заштитен поклопец со капацитет од 80 ml кој служи како дозер

Моќност 45 w