Тостер Muhler MH775 – 750 W

1,150.00 ден

Тостер Muhler MH775 – 750 W

Шифра 4163

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4163 Ознаки:

Опис

Тостер Muhler MH775

Нелеплива облога на плочите

Светлосен индикатор за греење

Механизам за заклучување

Моќност 750 w