Рачна машина за шиење

490.00 ден

Рачна машина за шиење

Шифра 6022

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

 

Категорија SKU: 6022 Ознака:

Опис

Рачна машина за шиење наменета за мали поправки на облеката

Најдоброто нешто во врска со оваа машина е фактот дека е лесна, ќе можете да ја користите само со 1 дланка.

Совршена е за почетници и професионалци. Ќе ви даде одлични и брзи резултати.
Лесно и еднодноставно поправете ја облеката за само неколку минути.

Рачната машина за шиење работи со батерии.