Тостер за правење колачиња – тостерки

1,650.00 ден

Тостер за правење колачиња – тостерки

Шифра 4133

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Тостер за правење колачиња – тостерки

Керамичка нелеплива подлога

Лесен за чистење

Правење на 13 колачиња истовремено

Гаранција 12 месеци