Комора за виткана коса – Perfect Curl

1,290.00 ден

Комора за виткана коса – Perfect Curl

Шифра 4127

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Комора за виткана коса – Perfect Curl

Уред за навиткување со кој на едноставен начин ќе ја обликувате вашата коса и создавате природни кадрици.

Косата се вoвлекува во комората со керамичка облога, кратко се држи и рамномерно се загрева по што се формираат навиткувањата на мазна и сјајна коса.

Брзо се загрева и може да се користи за неколку секунди.

Погоднa е за сите должини на косата.