Четка за фенирање и стилизирање на коса

790.00 ден

Четка за фенирање и стилизирање на коса

Шифра 4154

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

 Оваа четка има вграден механизам кој ја суши косата додека ја чешлаш или виткаш, што значи двојно помалку работа за тебе!

Прилагоди го нивото на топлина според твоите потреби и подготвена си да стилизираш. Три нивоа на топлина

Покрај опцијата за сушење на косата, можеш да ја исправиш директно, да направиш големи локни, да го зголемиш волуменот на веќе исушената коса или да ја освежиш фризурата.

Четката со едно движење го прави она за што на професионален фризер му требаат 2 раце, па затоа очекувај одлични резултати.

За оние бурни утра кога времето е од суштинско значење, оваа четка 2-во-1 нуди брзо решение со комбинирање на функционалностите за сушење и волумен, помагајќи ти да постигнеш стилски изглед за рекордно време.

Идеална за патници, оваа разновидна четка ја минимизира потребата од носење повеќе алатки за стилизирање на косата, заштедувајќи простор и рационализирајќи ја твојата рутина за пакување.

Оваа четка ја поедноставува твојата рутина за стилизирање на косата, обезбедувајќи резултати со квалитетен салон без напор.

Овој производ го подигнува и го подобрува природниот волумен на твојата коса, давајќи ти поцелосен и пообемен изглед без да ги оптоварува твоите прамени.

Технички карактеристики:

 • Димензии(приближно): 34cm x 7cm;
 • Моќност: 1000W;
 • Напон: 110 / 240V 50 ~ 60Hz;
 • Три нивоа на температурата: 60 -120 степени;
 • Тежина: 660g.