Индукциско решо Tesla IC200B – 1500 W

1,690.00 ден

Индукциско решо Tesla IC200B – 1500 W

Шифра 4261

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 4261 Ознаки:

Опис

Индукциско решо со моќност од 1400 W

Црна керамичка плотна со димензии 25×25 cm

6 различни програми на работа

8 различни температурни нивоа

Заштита од прегревање

Автоматско исклучување доколку нема сад за готвење на него

Дигитален дисплеј

Работна температура 80-240 степени

Заклучувањи и  заштита за деца

Тежина 1.6 kg

Гаранција 12 месеци