Пегла Tesla IR200R – 2200 W

1,190.00 ден

Пегла Tesla IR200R – 2200 W

Шифра 4263

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4263 Ознаки:

Опис

Електрична пегла Tesla IR200R- 2200 W

Капацитет на сад за вода 300 ml

Керамичка нелеплива површина за пеглање

Количина на пареа 90g/min

Должина на кабел 1.9 м

Тежина 930 гр

Димензии: 108x135x270 mm