Плинско решо со еден горилник

1,590.00 ден

Плинско решо со еден горилник

Шифра 4237

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4237 Ознаки:

Опис

Плинско решо со еден горилник

Стаклена површина лесна за чистење и одржување

Димензии: 39 x 30 x 10 cm