Попуст!

Електрично решо RAF R.8010 – 1000 W

720.00 ден

Електрично решо RAF R.8010 – 1000 W

Шифра 4306

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4306 Ознаки:

Опис

Електрично решо за домашна употреба RAF 1000 W
Функција: контрола на температурата
Фреквенција: 50/60 Hz
Лесно за чистење
Контрола на копче
Брзо загревање
Моќност (W): 1000w