Блендер Tesla BL601BX – 1400 W

3,990.00 ден

Блендер Tesla BL601BX – 1400 W

Шифра 4260

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4260 Ознаки:

Опис

Моќност на мотор: 1400W

Капацитет 1750 ML

Брзина на вртење 2500 RPM

Тежина 4.4 Kg

4 различни функции за блендирање

Тело од нерѓосувачки челик

Стаклен бокал

Потенциометар за брзина на вртење на сечилото

Димензии: 220x429x195 mm

Гаранција 12 месеци