Бокал за топла вода King – P552

1,750.00 ден

Бокал за топла вода King – P552

Шифра 3610

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3610 Ознаки:

Опис

Термо бокал KING P552, 1800W, 1.7l

 • Моќност:1800W
 • Капацитет:1,7L
 • On/Off индикатор
 • 360º база
 • Автоматско исклучување